Uluslararası Kulüpler / UEFA Şampiyonlar Ligi, E Grubu  İlk YarıSonuçDurum
22:00FC SalzburgKRC Genk5 - 1 5 - 2-2'
22:00NapoliLiverpool0 - 0 0 - 00'
19:55InterSK Slavia Prag0 - 0 1 - 1Bitti
22:00B.DortmundBarcelona0 - 0 0 - 0-2'
19:55LyonFC Zenit St Petersburg0 - 1 1 - 1Bitti
22:00Sl BenficaLeipzig0 - 0 0 - 00'
22:00AjaxLille1 - 0 2 - 02'
22:00ChelseaValencia0 - 0 0 - 00'
13:30Urawa Red DiamondsShanghai Sipg1 - 0 1 - 1Bitti
20:00Al HilalAL Ittihad1 - 1 3 - 1Bitti
İngiltere / 1. Lig  İlk YarıSonuçDurum
21:45Bristol RoversGillingham1 - 0 1 - 015'
21:45Coventry CityWimbledon1 - 1 1 - 19'
21:45Doncaster RoversBlackpool0 - 0 0 - 016'
21:45MK DonsIpswich Town0 - 1 0 - 113'
21:45PortsmouthBurton Albion1 - 2 1 - 213'
21:45RochdaleLincoln City1 - 0 1 - 09'
21:45Shrewsbury TownSouthend United2 - 1 3 - 112'
21:45SunderlandRotherham United1 - 0 1 - 09'
21:45Tranmere RoversPeterborough Utd.0 - 0 1 - 212'
21:45Wycombe WanderersAccrington Stanley0 - 1 0 - 113'
22:00BoltonOxford United0 - 0 0 - 01'
21:45Carlisle UnitedF. Green Rovers0 - 0 0 - 012'
21:45Cheltenham TownBradford City0 - 0 1 - 110'
21:45Crawley TownPlymouth Argyle1 - 0 1 - 117'
21:45Exeter CityPort Vale0 - 0 0 - 012'
21:45Leyton OrientCrewe Alexandra1 - 1 1 - 114'
21:45Macclesfield TownNewport County1 - 1 1 - 112'
21:45Mansfield TownCambridge United0 - 0 0 - 010'
21:45MorecambeWalsall0 - 1 0 - 111'
21:45SalfordGrimsby Town1 - 0 1 - 09'
21:45ScunthorpeOldham Athletic0 - 0 1 - 216'
21:45Stevenage FCNorthampton Town0 - 0 0 - 011'
21:45Swindon TownColchester United0 - 1 0 - 213'
21:45BarnetAldershot0 - 0 1 - 011'
İspanya / LaLiga 2  İlk YarıSonuçDurum
20:00AlmeiraGirona1 - 0 3 - 1Bitti
20:00MalagaRayo Vallecano1 - 0 1 - 1Bitti
20:00Racing SantanderCD Mirandes2 - 0 4 - 0Bitti
22:00AlcorconCadiz1 - 0 2 - 02'
Almanya Amatör / Regionalliga Güneybatı  İlk YarıSonuçDurum
18:45SaarbruckenHoffenheim (A)0 - 0 0 - 0Bitti
Arjantin / Süper Lig  İlk YarıSonuçDurum
01:00CA AldosiviCA Patronato Parana0 - 0 1 - 1Bitti
03:10Velez SarsfieldAtletico Tucuman1 - 0 1 - 0Bitti
03:10CA TigreCD Santamarina Tandil0 - 0 1 - 1Bitti
Avusturya Amatör / Bölgesel Lig Merkez  İlk YarıSonuçDurum
20:00Wolfsberger (A)Weindorf St. Anna3 - 0 4 - 0Bitti
20:30FC MauerwerkWiener Viktoria1 - 0 2 - 0Bitti
Brezilya / Brezilya Serie B  İlk YarıSonuçDurum
02:00Operario PRPonte Preta SP0 - 0 2 - 1Bitti
01:15Vila Nova GOBotafogo SP - - Başlamadı
Ekvador / Serie A  İlk YarıSonuçDurum
03:15El NacionalTecnico1 - 1 1 - 2Bitti
Estonya / Premium Lig  İlk YarıSonuçDurum
17:45Viljandi JK TulevikNomme Kalju0 - 1 0 - 3Bitti
19:30Tallinna KalevKuressaare1 - 1 2 - 1Bitti
İsveç / Superettan  İlk YarıSonuçDurum
20:00Degerfors IFMjallby2 - 0 2 - 1Bitti
Kolombiya / Primera B, Kapanış  İlk YarıSonuçDurum
02:00Atletico FcDeportes Pereira0 - 0 0 - 0Bitti
04:00Real CartagenaBogota Fc0 - 0 2 - 1Bitti
Kore Cumhuriyeti / K-League 2  İlk YarıSonuçDurum
13:00Daejeon Citizen FCBusan I Park0 - 0 0 - 0Bitti
13:00Seoul E-Land FCJeonnam1 - 0 2 - 2Bitti
Şili / Primera B  İlk YarıSonuçDurum
01:30Deportes ValdiviaSantiago Morning0 - 0 1 - 2Bitti
Uluslararası Genç / UEFA Gençler Ligi, E Grubu  İlk YarıSonuçDurum
15:00NapoliLiverpool1 - 0 1 - 1Bitti
16:00SalzburgKRC Genk1 - 0 1 - 1Bitti
15:00InterSlavia Prague1 - 0 4 - 0Bitti
17:00Borussia DortmundFC Barcelona U190 - 1 2 - 1Bitti
16:00Ol. LyonFC Zenit St. Petersburg0 - 1 4 - 2Bitti
17:00SL BenficaRB Leipzig1 - 0 2 - 1Bitti
15:00AjaxLille3 - 0 4 - 0Bitti
15:00Chelsea FCValencia2 - 2 3 - 3Bitti